Індивідуальні завдання ( на вибіркерівника-методистапрактики від кафедри )
1. Складіть тестові завдання різних рівнів складності для тематичного оцінювання учнів.
2. Підготуйте роздатковий матеріал, комп’ютерні програми, презентації тощо.
3. Розробіть методику формування 2-3 історичних понять з курсу історії.
4. Підготуйте завдання, які сприяють формуванню пізнавальної активності, самостійності учнів, ґрунтовності їхніх знань. Використайте їх на практиці й проаналізуйте результат вашої та учнівської роботи.
5. Підготуйте дидактичний матеріал, для індивідуальної, групової, фронтальної роботи учнів.
6. Вивчіть досвід одного з вчителів історії.
7. Підготуйте аналіз перевірених вами зошитів з історії.
8. Візьміть участь у проведенні лекції на батьківських зборах класу.
9. Розробка дидактичних матеріалів для обдарованих учнів.
Додаток 1
План-конспект уроку з історії
План-конспект уроку з ………………………………………………………………………
вказати навчальну дисципліну
|
|
Урок № (за календарним планом) ДатаКлас
Тема уроку:
Мета уроку:
- Загальноосвітня мета:
- Розвивальна мета:
- Виховна мета:
Тип уроку:
Обладнання:
План уроку
1.
2.
3.
4.
5. ……
Хід уроку
К-ть часу | Учбово-виховна діяльність вчителя | Навчальна діяльність учнів | Примітки |
Час, відведений для певного виду роботи. | Опис методів, прийомів, які застосовує вчитель на уроці з обов`язковим поданням завдань і запитань і тезовим викладом навчального матеріалу. | Опис очікуваних дій і результатів учнів під час заняття. |
Додаток 2
Зразок оформлення плану-конспекту позакласного заняття з історії
ДатаКлас
Тема заняття:
Форма заняття:
Мета заняття:
- Загальноосвітня мета:
- Розвивальна мета:
- Виховна мета:
Місце проведення:
Обладнання:
План позакласного заняття
1. |
Схема аналізу позакласного заходу
- підготовка текстового матеріалу заходу;
- пізнавально-емоційна цінність текстового матеріалу;
- дійові учасники заходу.
1. Проведення заходу:
§ випуск програми вечора;
§ випуск шкільного оголошення про час і місце вечора;
§ оформлення приміщення, де проводиться захід;
§ якість підготовки учнів – дійових осіб заходу;
§ залучення до діяльності учнів, що не є дійовими особами заходу;
§ реакція на діяльність учнів – дійових осіб з боку учнів, що не є дійовими особами заходу;
§ наявність запрошених гостей.
2. Підсумки заходу:
§ якість проведення позакласного заходу;
§ відзначення дійових осіб заходу.
Додаток 3
План-конспект виховного заходу
ДатаКлас
Тема виховного заходу:
Форма заходу:
Мета:
- Загальноосвітня мета:
- Розвивальна мета:
- Виховна мета:
Місце проведення:
|
|
Обладнання:
План виховного заходу
1. |
2. |
3. |
4. |
5. |