ВИКОРИСТАННЯ ІНТЕРНЕТУ В РОБОТІ ТУРИСТИЧНОЇ АГЕНЦІЇ.
Мета уроку:
навчальна | – | формувати навики використання можливостей мережі Інтернет в сучасному туризмі, застосовувати знання для розв'язаннян навчально - виробничих завдань пошукового характеру; |
розвивальна | – | розвивати навички індивідуального підходу, швидкість опрацювання завдань; |
виховна | – | виховувати самостійність і відповідальність у роботі. |
Тип уроку: застосування нових знань та формування опорних умінь і навичок.
Вид уроку: лабораторно-практична робота.
Дидактичне забезпечення: опорний конспект, роздатковий матеріал (перелік сайтів туроператорів, порівняльна характеристика сайтів туроператорів, «Запити туристів», порівняльна характеристика засобів розміщення, порівняльна характеристика перевезення різними видами транспорту).
Матеріально-технічне забезпечення: комп’ютери підключені до глобальної мережі Інтернет, програмне забезпечення Microsoft Office, презентація, проектор, мережевий демонстратор.
Міжпредметні зв’язки: технологія туристичного обслуговування, основи гостинності в сфері туристичного обслуговування, технологія транспортного обслуговування в туризмі, географія туризму, іноземна мова за професійним спрямуванням, інформаційні технології в туризмі.
Перелік практичних завдань: інструкційно-технологічна картка.
Список використаної літератури:
· Бабарицька В. К., Малиновська О. Ю. Менеджмент туризму. Туроперейтинг. – К.: Альтерпрес, 2004. – 288 с.
· Гуляєв В. Г. Нові інформаційні технології в туризмі. — М., 1999.– 144 с.
· Мальська М. П., Худо В. В., Цибух В. І. Основи туристичного бізнесу. – К.: 2004.
Хід уроку
І. Організаційна частина (10 хв.):
– перевірка наявності учнів;
– перевірка готовності учнів до уроку;
– проведення планового інструктажу з техніки безпеки при роботі з ПК;
– підпис у журналі інструктажів.
Вступний інструктаж (40 хв.):
ІІ. Актуалізація опорних знань.
1. Інтерактивна вправа «Хід думок»
1. Визначте поняття: «туризм», «турист», «туроператор», «тур агент», «тур», «екскурсія»
2. Яка відмінність між туроператорм та тур агентом?
3. Які типи туроператорів виділяють у світовій практиці?
4. Які вам відомі туроператори, що працюють на нашому туристичному ринку?
5. Назвіть основні види туризму за:
а метою подорожі;
б за способом пересування.
6. Які вам відомі авіакомпанії в Україні?
7. Розшифруйте скорочення і окремі терміни, що прийняті у міжнародному туристичному і готельному бізнесі.
Sea View | EXB |
Garden View | all inclusive |
Pool View | BB (bed & breakfast), B&B |
Апартаменти | BO (bed only), RO |
SGL, SNGL | FB (full board) |
TWIN | HB (half board) |
DBL | Family Room |
TRL, TRPL | Suite |
(QD) | Superior |
СHI, CHD |
8. Назвіть заклади розміщення, які зображені перед вами (демонстрація презентації)