а) введення літер
С – is for cat, come, clock
[k] – c
Hey, diddle, diddle,
Play little fiddle.
Niddle-naddle, naddle – niddle
Play, little fiddle.
[d] – d
б) письмо літер в повітрі.
в) письмо літер в друкованому зошиті
г) робота з карткою
- Match, colour and say.
(WB ex1, p.19)
Читання слів.
- впр.5, с.25
IV. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ.
Підсумок уроку.
- Say what letters did you learn at our lesson?
- What does it mean the words “a kite”, “a frog”, “ a car” in Ukrainian.
УРОК 12 Дата: ___________
Тема: Мої іграшки. Кольори. Літери Pp, Oo.
Мета: активізувати лексичний матеріал попереднього уроку; практикувати учнів в їх вживанні; ознайомити з новими ЛО по темі «Кольори»; вчити називати кольори іграшок; формувати вміння будувати прості речення.
Розвивати увагу, мислення, дрібну моторику рук, діалогічне мовлення.
Виховувати вміння сконцентруватися, слухати інших, формувати доброзичливу атмосферу в класі.
Обладнання: картки літер, тематичні малюнки, кольорові квадрати, картки для сам.роботи.
ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ.
Привітання.
(див. урок 10)
Уведення в іншомовну атмосферу.
|
|
а) фонетична зарядка
- Mr. Tongue wants to train with you.
- Look at the blackboard and name the sounds.
[ ] [b] [k] [d]
- Name the words which we learned according to the following sounds.
[ ] – cat, car
[b] – ball
[ k] – kite
[ d] – dog, doll
б) мовна розминка
- впр.1б,с.24
Повторення раніше вивченого
а) гра «М’яч»
б) самостійна робота
- Find the letters which we learned at our lessons.
a b d m n c a l o c b d
ІІ. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ ТА МЕТИ УРОКУ.
- At our lesson today we’ll learn new letters and get to know names of colours in English. At the end of our lesson we’ll be able to describe a toy.
ІІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ.
Введення нових ЛО
а) семантизація слів
- When the rain stopped we’ can see a rainbow in the sky.
- So, today we’ll learn colours of the rainbow.
- Look at the blackboard. There are many colorful squares on it. I’ll name their colours and you repeat after me: red, yellow, purple, orange, blue, green.
б) фонетичне опрацювання
[e] – red. It is red. And etc.
в) гра «Назви кольори»
- Подивіться, здається, на цій сонячній галявині хтось замріявся й заблукав серед квітів і метеликів. Розгляньте картинку, назвіть кольори, і дізнаєтесь, хто цей фантазер. Чи буває таке насправді?
(кольоровий малюнок галявини і між квітів сніговик).
Розвиток мовлення.
- OK. And now name the toys which you have got and say what colour it is.
- ex 3, p. 26.
Фізхвилинка.
- Коли нікого немає в кімнаті, твої іграшки займаються своїми справами! Так – так, ляльки ходять одна до одної в гості, машинки влаштовують перегони, а ведмедики … танцюють! Не віриш? Давай тихенько зазирнемо до кімнати і поспостерігаємо за цим плюшевим ведмедиком.
(вірш «Teddy – bear»)
Розвиток письма.
а) введення літер
- Listen to the rhyme and say what sound do you hear most of all.
[p] – Peter Piper picked of pickled peppers. A peck of pickled peppers Peter Piper pickled.
[o] – A cup of coffee hot in proper coffee pot.
б) написання літери в повітрі
в) письмо літер в зошиті.